Sundance Spas Blog

 

Sağlık ve Eğlence Kaynağı – Bahçe Jakuzileri SUNDANCE®SPA

Sağlık ve Eğlence Kaynağı - Aileniz İçin..

Sağlık ve Eğlence Kaynağı SUNDANCE® SPA - Yıllardır, bahçe jakuzileri sosyal yaşamın merkezindedir. Roma hamamları ile oluşan topluluklar, günümüzde, bir jakuzinin günlük hayata getirebileceği dinlenme ve eğlence ile yaşama devam ettiler. Sundance® Spa, eski rutinleri değiştirmenin, aile ve arkadaşlarınızı bir araya getirerek aktiviteleri canlandırmanın mükemmel bir yoludur.

SUNDANCE® SPA ile Aile Eğlencesi Üzerine Yeni Bir Bakış

Bahçe Jakuzileri, gevşemek için daha fazla imkan sunuyor. Ailenizin birbiriyle iletişim kurması, bağlı kalması ve en önemlisi eğlenmek için güvenli ve sıcak bir alan yaratır. Bahçe Jakuzileri, bir aile eğlencesi alanı olarak işlev görebilir. Torunlar da bu sıcak su havuzlarını çok seviyorlar. Bir dış mekan jakuzisi satın aldıktan sonra, arka bahçeniz yaşam tarzınızın bir parçası olabilir. Bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ water therapyTüketici araştırmaları, ebeveynlerin çocuklarıyla bahçe jakuzilerinde gerçek zamanlı vakit geçirdiğini gösteriyor. Sundance® Spa Bahçe Jakuzileri, herkesin rahatlayabileceği ve günümüzde bu kadar yaygın olan tüm dağılmalara uğramadan konuşabileceği, yıl boyu süren bir aile toplama yeri oluşturur. Bahçe Jakuzileri, sevdikleriyle yeniden bağlantı kurmak ve kalıcı anılar yapmak için harika yerler sunar. Katalog talebiniz için lütfen TIKLAYINIZ. Yemek yemeyi veya televizyon izlemeyi unutun. Bunun yerine, bahçe jakuzisinde eğlenceli bir gece geçirmek için aradığın aile eğlence programını yarat. Bahçe Jakuzileri, aile bağları için mükemmel bir ortamdır. Barbeküyü ateşleyip bir gece dışarıda bir aile yemeği paylaşın. Bahçe Jakuzinizde akşam yemeği yiyerek, unutulmaz eğlenceler ve kalıcı aile tartışmaları için kapıyı açabilirsiniz. Jakuziyle ailenizi bir araya getirmenin yeni yolları vardır. Arkadaşları masaj havuzunu paylaşmaya davet etmek, spa sahipliğinin bir başka yararıdır. Bahçe jakuzisinde dinlendirici bir ortamın keyfini çıkarırken, konuklarınız birbirlerinin hayatındaki en yeni haberlere ve olaylara yeniden kavuşabilir. Açık havada bir kahvaltı hazırlamak, arkadaşlarınızla ve komşularınızla "komşulukta atak" yapmanın başka bir yoludur. Aydınlatmalı şelale, iPod uyumluluğu ve su geçirmez hoparlörler gibi özel spa aksesuarları ve özellikleri, konukları etkilemekte ve onlarla saatler boyunca eğleneceğinizden kesinlikle eminiz. Katalog talebi için TIKLAYINIZ.

MODELLER'imizi görmek için lütfen TIKLAYINIZ.

 

Stresi Önlemek.

Stresi Önlemek

Finansman ve Zorunluluklar En Çok Stres Yaratanlardır.

Stresi Önlemek -  Yılbaşından bahar aylarına kadar geçen sürede bir çok özel günler kutlanması gereken tatil günleridir.  Mental Health America, Ruh Sağlığı hakkında Amerika’da 3 binden fazla kişiye yılın bu günlerinde ne tür kaygılarının olduğunu sordu. Sonuçlar, finansmanın ve yapılacak çok şeyin tatil stresi oluşturmada en üst sıralarda olduğunu gösterdi.

Yılın yoğun döneminde bütçeniz üzerinde durun, sakinleşin, odaklanın ve üretken olun:Stresi önlemek

(Kaynak: Mayo Kliniği) Ortak tatil tetiklerini tanıyın:
 • Finans - Hediyeler, seyahat, yemek ve eğlence masrafları eklendiğinde tatiller bütçenize ve huzurunuza bir baskı uygulayabilir. Artık aşırı harcamanın aylar boyunca finansal endişe yaratacağını söylememek gerekir. Uygun fiyatlı PEYTON modeli bahçe jakuzisi finansmanı ve masaj havuzu alışverişiyle stresten uzaklaşın. DAHA FAZLASI >

 

Hediye Fikirleri

Hediye Fikirleri - Bahçe JakuzileriHediye Fikirleri

Hediye Fikirleri - Daha yoğun ve çılgınca iş koşuşturması içinde, eşim, çocuklar ve hayatımızdaki özel insanlar için Tatil veya Bayramlarda mükemmel hediyeler seçmeye çalışıyoruz değil mi... Özel biri için mükemmel  hediyeler ararken, stres önleyici hediyeler listenizin en üstünde olmalıdır. Stresi azaltma her zaman iyi bir fikir ve harika bir hediye fikridir. Sundance® Spa  * Bahçe Jakuzi hediyesi, kendiniz ve aileniz için iyi bir fikir olabilir.
 • Sessiz bir bahçe jakuzisi.
 • Şifalı masajlar.
 • Bahçe jakuzinizde stresten uzak, huzurlu bir yolculuk.
Sevdiğiniz birisine rahatlaması için hediye vermek, herkesin hoşuna gideceğinden emin olabileceğiniz bir şeydir. Üstün özellikli Sundance® Spa masaj havuzu finansmanı için seçenekler mevcuttur; yakınınızdaki Sundance® Spa bayiini arayın. Geri Dönmek İçin Tıklayınız.

 

Fikirler ve Kurulum

Fikirler ve Kurulum

Fikirler - Kurulum fikirleri Bahçe Jakuzisi kurmadan önce çok önemlidir. Kurulum planlarının detayları için Sundance® Spa ile iletişime geçin. Kendi jakuzi kurulumunuzu nasıl oluşturacağınız konusunda bir fikir mi arıyorsunuz? Sundance® Spa sahiplerinin arka bahçelerini ve bahçe avlularını güzel, cazip kafa dinleme yerine dönüştürdüklerinin gerçek hayattan örnekleri. Parlak Kurulum Fikirleri için albümümüzü kontrol edin!

Fikirler Kurulum Listeleri DAHA FAZLASI >

 

Sundance® Spa’yı Denemek

Sundance® Spa'yı Denemek İçin Randevu Talep Edin.

Bahçe Jakuzisi Denemek             Sundance® Spa'yı  Denemek. Görmeden önce bir ev satın almazsınız, ya da deneme sürüşü yapmadan bir araba satın almazsınız. Neden denemeden lüks bir bahçe jakuzisi satın alasınız ki? Mükemmel lüks bir masaj havuzu satın almak, sizin için zaman ve araştırma gerektirir. Ancak en iyi araştırma türü aslında, lüks jakuzilerinizi kendi kendinize test etmektir; ayrıca "ıslak" test olarak da bilinir. Lüks bahçe jakuzilerimizi  ''denemek'', sizi ilgilendiren jakuzide vakit geçirmek ve ihtiyaçlarınıza en iyi neyin uyacağı ile ilgili bilinçli bir karar vermek anlamına gelir. Sundance® Spa dış mekan masaj havuzu Bahçe Jakuzisi Denemek lüksle doludur. Sağladığı üstün hidroterapi deneyiminden dolayı her Sundance® Spa bahçe jakuzisi lükstür. Kötü durumdaki bir sırtınız, omuzlarınız veya bacaklarınız varsa özel jet hidroterapi uygulamalarının etkilerini hissetmek, Sundance® Spa lüks bahçe jakuzilerinde alabileceğiniz çeşitli masaj türlerine (ve rahatlamaya) iyi bir fikir verecektir. Bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ. Sektördeki en iyi sıcak su banyosu hidroterapisi hakkında daha fazla bilgi edinin. Katalog indirmek için lütfen TIKLAYINIZ.  Oturma ve masaj seçenekleri: Doğru tip oturma ve püskürtme, sizin için en uygun olan lüks jakuziyi bulmakta tüm fark yaratır. Sundance® Spa lüks jakuzilerinde Accu-Ssage ™ terapi koltuğu ve maksimum konfor ve destek için özel olarak tasarlanmış Fluidix jet teknolojisi bulunur. ''denemek'', bir bahçe jakuzisini diğerine göre karşılaştırmanın en iyi yoludur. Sundance® Spa modellerinde fiyatları karşılaştırın.

Bir yükümlülük karşılama teklifi isteyin.

Aydınlatma ve opsiyonel özellikleri: Estetik kararınız üzerinde önemli bir faktör ise, "ıslak" test, satın almadan önce lüks jakuzilerinizdeki benzersiz aydınlatma özelliklerini ve modern tasarımları deneyimlemenizi sağlayacaktır. SunGlow ™ LED aydınlatma sistemi köpüklü suyunu aydınlatır ve renk seçiminize göre ayarlanırken şık tasarımı "lüks" ü yepyeni bir seviyeye getirir. Lüks jakuzilerimizin diğer özellikleri arasında SunScents ™ aromaterapi ve AquaTerrace ™ şelaleleri yer alır. Katalog indirmek için lütfen TIKLAYINIZ.  "Deneme" testi, satın alma sürecinin önemli bir parçasıdır çünkü lüks bahçe jakuzilerimizin her biri çeşitli özellikler ve avantajlar ile benzersiz bir deneyim sunar. Gelin ve lüks bahçe jakuzilerimizi deneyin. Bir randevu programlamak  ve bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.  

 

Uyku Düzeniniz Bozuk mu?

Daha İyi Bir Uyku, Masaj Havuzunun Sağlık Faydalarından Biridir

Çoğumuz uykuya dalmak ya da uykuda kalma mücadelesi veriyoruz. Zaten bildiğiniz gibi, daha iyi uyku masaj havuzunun en büyük sağlık yararlarından biridir. Hidroterapi özellikle vücut için genel rahatlamayı teşvik etmekte ve zihninizi yatıştırmada etkilidir. uyku-duzeninizi-iyilestirmeye-yarayacak-faydali-uygulamalar                 Uykuyu etkileyen masaj havuzunun bazı sağlık yararları şunlardır:
 • Sundance® Spa sıcak su masajının üç avantajı - ısı, yüzdürme ve masaj - gerginliği kolaylaştırır ve stres atmanıza yardımcı olur. Isı dolaşımını kolaylaştırır, yüzme kuvveti kasları ve eklemleri baskı altına alır ve masaj sertliği veya ağrıyı gevşetmek için kas liflerini doğrudan uyarır.
 • Sundance® Spa'nın sağladığı iyi bir uykuyla ilişkili olarak Endorfin üretimi masaj havuzunun sağlık yararlarının bir diğeridir. Endorfinler ağrı ve stres duygularını azaltır; doğal olarak endişelenmeden rahat bir gece uykusu ayarlamanıza yardımcı olan daha büyük bir refah hissi yaşarsınız.
 • Sıcak suda dinlenmek, denenmiş ve gerçek masaj havuzunun sağlık yararlarından biridir. Sundance® Spa masaj havuzuna uzanmak kan basıncınızı düşürebilir ve uykunuzda yardımcı olabilecek artrit semptomlarını hafifletebilir.
Yakın zamanda ABD'de "zaman değişikliği" yaşadık. Yaz Saati Uygulaması ile ilgili şikayetlerin birisi, uyku düzenine müdahale etmesidir. New York'taki Mount Sinai Tıp Merkezi'ndeki Uyku Merkezi Merkezi direktörü Steven Feinsilver, "Bir saat kaybetmek bir saat kazanmaktan daha zor" dedi. "Bu tür bir mini jet sürüşüne benziyor." Uyku problemleri yaşamanın sebebi ne olursa olsun, Sundance® Spa bahçe jakuzileri rutininin içine girerek uykuyu iyileştirmenin keyifli ve etkili bir yolu olduğu kanıtlanmıştır. Yerel satıcınızdan su dolu bir Sundance® Spa masaj havuzunda hidroterapi masajı deneyebilir ve yatıştırıcı gevşeme hissi yaşayabilirsiniz. Bütün gün kendinizi nasıl hissettiğiniz konusunda fark yaratabilir. Geri Dönmek İçin Tıklayınız.

 

Garanti ve Özellikler – Bahçe Jakuzisi Almadan Önce Çok Önemli

Garanti ve Özellikler

Garanti ve Özellikler  - Maliyetten Daha Önemli..

Kaliteli masaj havuzları geniş bir fiyat aralığında mevcuttur. Tıpkı araba gibi, jakuzi fiyatları özellikleri, malzemeleri ve işçiliği yansıtır. Tabii ki alışverişiniz boyunca bir Sundance® Spa masaj havuzunu da düşünmek gerekir. Hangi markayı tercih ederseniz edin, bilinçli bir tüketici olmayı ve ihtiyaçlarınıza en uygun bahçe jakuzisini bulmanızı arzu ederiz. Katalog talebiniz için lütfen TIKLAYINIZ. Bahçe Jakuzisi fiyatları çeşitli nedenlerle değişir. Fiyatlar, özelliklere, kullanılan malzemelere ve jakuzinin genel işçiliğine karşılık gelir. Bahçe jakuzisi satın almak değer satın almak demektir. Önemli olan, kişisel ihtiyaçlarınıza uygun ve iyi oluşturulmuş, güvenilir ve fiyat açısından iyi donanımlı bir jakuzi satın almanızdır. Yatırımınıza göre, en güzel, en keyifli jakuziye bakın. Bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

Satın almayı düşündüğünüz bahçe jakuzilerinin öncelikle özelliklerini karşılaştırın.

Fiyat karşılaştırmasını daha sonra yapın... İyi tasarlanmış, kaliteli parçalar içeren ve sağlam bir üne ve endüstri tarihine sahip jakuzi üreticisi tarafından üretilen bir bahçe jakuzisi isteyin. Sundance® Spa, bu yıl 37. yılını kutladı ve uluslararası bir başka jakuzi şirketinden daha fazla ödül alması ve onuru ile tanınmıştır. Son olarak, jakuzi garantisini kontrol etmeyi unutmayın. Bir bahçe jakuzisi garantisi bir jakuzi alımının kritik öneme sahip bir yönü olmasına rağmen, bahçe jakuzisi garantileri satın alırken karar verme sürecinde bazen göz ardı edilir. Bahçe Jakuzisi  satın almak önemli bir yatırım olduğundan, yatırımınızın iyi korunmuş olduğundan emin olmalısınız. Bir garanti, üreticinin arkasında durma kabiliyeti kadar iyidir. Sundance® Spa'nın 10 seneye varan garanti kapsamlarını inceleyiniz. Garanti ve ÖzelliklerSatın alma sürecinde ürün garantisi çok önemli bir yer tutsa da, çoğu alıcı garanti koşullarını görmezden gelir ya da ilgilenmezler. Halbuki, bahçe jakuzisi büyük bir yatırımdır, bu nedenle bu yatırımınızın garanti altında olduğundan emin olmanız gerekir. Bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ. Temel olarak bir masaj havuzu garantisi; genellikle yan paneller, akrilik, sıhhi tesisat ekipmanları ve kontrol panellerini kapsar. Okuması kolaydır, ancak satın almadan önce, bir bahçe jakuzisini iyice kontrol ettiğinize emin olun. Sundance® Spa dış mekan jakuzilerinin sessiz pompaları, üstün masaj yapan jetler, kolay su bakımı, ısı tasarrufu ve özellikleri gibi daha birçok konuda araştırmanızı göz ardı etmeyin. Katalog talebiniz için lütfen TIKLAYINIZ. Son olarak, bir garantinin, üreticinin arkasında durabileceği olanaklar kadar iyi olabileceğini unutmayın. Sundance® Spa 38 yılı aşkın bir süredir, bahçe jakuzisi tasarım ve mühendislik konusunda endüstri standartlarını belirleyen bir firma olmuştur. Bu da, eşsiz bir uluslar arası ün ve takdir getirmiştir. Günümüz lüks spa standartları olarak kabul görmüş bahçe jakuzilerini müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz. Katalog İndirin     İlgili Blog: Jakuzide “gerçek bir fiyat" Nasıl belirlenir. Geri Dönmek İçin Tıklayınız.  

 

Bahçe Jakuzisi Kolay Su Bakımı

Kolay Su Bakımı ClearRay

Kolay Su Bakımı

Kolay Su Bakımı - Modern Sundance® Spa masaj havuzları yüksek verimli su bakım sistemlerine sahiptir. İleri filtreleme ve arıtma sistemi o kadar iyi bir iş çıkarıyor ve suyunuzu berrak yapıyor ki, masaj havuzunuzun suyuyla haftada sadece birkaç dakika ilgilenmeniz yeterli olacaktır. Sundance® Spa bahçe jakuzilerindeki filtreler, arındırma sistemine başlamadan önce, istenmeyen parçacıkları ve daha küçük molekülleri yakalarlar. MicroClean Plus™ filtreleri de losyonları ve yağları emer. Filtreleri durulanarak tutun ve zamanında değiştirin. En iyi sonuç için her zaman kendi modeliniz için tasarlanmış filtreleri kullanın.

CLEARRAY® Su Arıtma Sistemi, su bakımında oyunun önüne geçmenizi sağlar.

 • clearray UV-C teknolojisi, suyun neden olduğu patojenlerinin% 99.9'unu nötralize eder ve suya gaz, kimyasal madde veya diğer yan ürünleri vermez.
 • Doğal ışığa dayanan UV-C teknolojisi, gıda ve içecek üretiminde ve tıbbi tesislerde dezenfeksiyon işleminin bir parçası olarak sıklıkla kullanılır.
 • CLEARRAY, ihtiyaç duyulan sterilize için kimyasalların miktarını azaltmaya yardımcı olur ve bu sayede daha az cilt tahrişi ve daha az kırmızı göz oluşur.

Jakuzi suyunu taze ve temiz tutmak için ne yapılması gerekiyor?

 • Su seviyesini haftalık olarak kontrol edin veya jakuziyi kullandıktan sonra uygun ph dengesini kalıcı hale getirin.
 • Filtreleri gerektiğinde hortumla yıkayın.
 • Jakuzinin kapağını yapraklardan ve pisliklerden uzak tutun.
 • Kullanımınıza bağlı olarak jakuzinizi yaklaşık üç ayda bir boşaltın, temizleyin ve tekrar doldurun.
İnsanlar, bakımı basit olan bu günlerde, jakuzilerini daha sık kullanmanın tadını çıkarıyorlar. Sundance® Spa masaj havuzu ve bahçe jakuzilerinde enerji tasarrufu, güvenilirlik ve kolay bakım özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için kataloğumuzu talep edin. Geri Dönmek İçin Tıklayınız.  

 

Atletler ve Egzersiz Yapanlar için Hidromasaj

Vücudumuz ve aklımız için olumlu sonuçlar yaratır.

Hidromasaj, ister profesyonel bir sporcu, ciddi bir amatör veya arada bir egzersiz yapanlar için kanıtlanmış avantajlar sunar. Ancak, modern zamanlara kadar taşınabilir jakuzi endüstrisi sayesinde, hidromasaj, düzenli insanlar tarafından kolayca elde edilebilir hale gelmiştir. hidromasaj DAHA FAZLASI >

 

Masaj Havuzunda Beygir Gücü Önemli mi?

Masaj Havuzunda Beygir Gücü Önemli mi?

Masaj Havuzunda Beygir Gücü Önemli mi? - Masaj havuzu pompalarında kaç beygir gücüne ihtiyacım var? Bu sorunun önemi çoğu zaman yanlış anlaşılmakta ve gereksiz derecelendirilmektedir. Pompaların beygir gücü spa gücüne eşit değildir. Birçok masaj havuzu üreticisi, pompalarının beygir gücüyle övünür. Bahçe Jakuzisi Beygir Gücü Bununla birlikte, spa pompalarına uygulanan iki tür beygir gücü derecesi vardır: "Sürekli Çalışan" beygir gücü ve "Fren" beygir gücü ("Pazarlama" beygir gücü olarak da adlandırılır). Sürekli Çalışma, spanın çalıştığı sırada motorun üretebileceği beygir gücüdür. Fren, motorun Sürekli İşletim oranına düşmeden önce çalıştırma sırasında ürettiği beygir gücü miktarıdır.  

Bahçe Jakuzisi Beygir Gücü

Aslında, verimli boru tesisatı, yüksek kaliteli bahçe jakuzisi jetleri ve akış kontrolü beygir gücünden daha önemlidir. Etkili bir bahçe jakuzisinde düşük beygir gücü pompası, verimsiz bir masaj havuzundan daha yüksek beygir gücü pompası kadar jet gücü üretebilir. Boru tesisatı sonrası jet yerleştirme de önemlidir. Boru tesisatı hattı boyunca püskürtmeyi düz bir sıraya yerleştiren spa boru tesisatı her jet için eşit olmayan güç yaratabilir. Düzgün jet kümelenmesi ve uygun bir pompa boyutu ile boru tesisatı size en etkili su hacmi ve akış türünü verecektir. Masaj havuzunun tüm gücünü ölçmenin en iyi yolu suda kalmak ya da elinizi suya sokmak ve çeşitli jet gruplarından gelen su akışını kontrol etmek için kontrolleri kullanmaktır. Karışıma hava kabarcığı katan hava kontrolleri ve masaj seçicilerini bulun veya su hacmini bir koltuktan diğerine taşıyın. Bu size bahçe jakuzisi pompa gücü hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlatmalıdır. Daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız. Geri Dönmek İçin Tıklayınız.      

 

Bahçe Jakuzisi Kurulum Heyecanı

Bahçe Jakuzisi Kurulum Heyecanı

Kurulum Heyecanı - Kendi jakuzi kurulumunuzu nasıl oluşturacağınız konusunda bir fikir mi arıyorsunuz? Sundance® Spa sahiplerinin arka bahçelerini ve bahçe avlularını güzel, cazip kafa dinleme yerine dönüştürdüklerinin gerçek hayattan örnekleri. Parlak Kurulum Fikirleri albümümüzü kontrol edin! Kurulum Heyecanı Geri Dönmek İçin Tıklayınız.  

 

Yorgunluk Atma

Yorgunluk Atmak İçin Sundance® Spa Bahçe Jakuzisi Faydalıdır.

Yorgunluk atmak için Sundance® Spa Masaj Havuzu çok iyi geliyor. Sabahın erken saatlerinde uyanmakta ve bütün işleri halletmek için uğraşır halde buluyor ve kendimi yorgun ve gergin hissediyorum. Masaj Havuzunun günde 10 dakika yorgunluk atmak için kullanılması, vücudu, zihni ve ruhu dengeleyen inanılmaz bir işi yapabildiğini tespit ettik. İşte sonuçlar: Sundance® Spa'nızda uzanın. Masaj Havuzu hidroterapisi bir egzersizin ısınma hareketleri safhasına eşdeğerdir. Sıcak su, sertleşmiş kasları egzersiz esnetme hareketleri için hazırlar ve tutulmuş eklemleri gevşetir. Vücudun esnemesi, kas sıkışması, ağrı ve yaralanmayı önlemeye yardımcı olur. Ayrıca insanı rahatlatıyor. Yorgunluk atma   Uyumanıza yardımcı olması için hidroterapi işe yarar. Araştırmalar, sıcak suyun kaldırma gücü ve hidromasajın, uykuya dalmayı ve gece uykuda kalmayı kolaylaştırdığını gösteriyor. Masaj Havuzu hidroterapisi kan dolaşımını artırmak ve kan basıncını düşürmek için çalışır. Bunların her ikisi de vücudun stres tetikleyici unsurlarıyla savaşmak için çalışır; bu da akşamları sizi dinç tutar. Endorfin vücudunuzu canlandırır. Spa hidroterapisi, kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayan doğal madde, endorfinlerin üretimini teşvik eder. Endorfinler, efor sarf ettiğimiz uzun mesafeli bir koşu sonrası, sakin kılma görevinden sorumludur. İnsanın sevgi dolu olma duygusunun endorfin kaynaklı olduğuna inanılıyor. Bayramlarda hepimiz endorfin salgımızı kullanırız, değil mi... Aralık ayı boyunca, gününüzün birkaç dakikasını Sundance® Spa bahçe jakuzinizde dinlenme fikri imkansız görünse de, alacağınız sağlıklı yararları düşünün. Ve masaj havuzu içinde geçirdiğiniz süre boyunca ne kadar iyi hissedeceğinizi unutmayın. Geri Dönmek İçin Tıklayınız.

Haber bültenimiz için giriş yapın

 
error: Content is protected !!