EGZERSİZ VE MASAJ HAVUZU

Masaj Havuzu Egzersiz Sonra Mükemmel Hissetmenizi Sağlar.

 

Jakuzi Terapisi – Masaj Havuzunda adale tedavisi uzun eğitim sonrası kas ağrıları, gerginlik ve yaralanmalara olan faydaları yönünden sporcuların favorisi olmuştur. Aktif bir atlet olmasanız bile günlük yürüyüşleriniz, tenis maçlarınız, bisiklet turlarınız ya da bahçe bakımı size biraz ağrı ya da acı hissettirebilir. Genellikle kas yaralanmaları ani hareketler sonucu değil aşırı yüklenme ya da kondisyonsuz spor yapma sonucu oluşmaktadır.

Bir Sundance® sahibi olarak sıcak su masajının egzersiz sonrası faydalarını bahçenizde deneyimleyebilirsiniz. Hem Doğu hem Batı alternatif tıbbında hidroterapi kas zedelenmeleri ve ağrıları için çoğu profesyoneller tarafından tavsiye edilmiş veya reçete edilmiştir.

Egzersiz sonrası spa terapisi. Sundance® ile sağlığınızı dengeleyin.

Egzersiz

Sıcak su terapisi: İster bütün bir gününüzü temizliğe harcayın, isterseniz tempolu bir golf kursundan çıkmış olun, gün sonunda ekstra yorgunluk ve kas ağrılarıyla baş etmek zorunda kalacaksınız. Bu tür rahatsızlıklardan kurtulmanın en iyi yollarından biri Sundance® Spa ile ılık bir masaj ile kas gerginliğini hafifletmektir. Sundance® Spa masaj havuzları ısı, denge ve masaj bileşenlerinin kombinasyonunu en etkili bir şekilde Hidroterapi ile sunar.

Egzersiz öncesi ve sonrasıSteven J.Karageanes tarafından yazılan “Principles of Manual Sports Medicine” kitabında hidroterapi ‘yaralanmalar ve sporcu rehabilitasyonu’ için kullanılır. Karageanes kitabında hareketli bir sıcak suyun etkilerinden şu şekilde bahsetmiştir; “ Bu sirkülâsyonlu su mekanik bir uyarım sağlayarak artritin ve kas spamların sebep olduğu etkileri hafifletir.”

Sundance® Spa masaj havuzunun egzersiz sonrası faydaları çok geniş kapsamlıdır. Sundance hidroterapinin faydaları:

  • Kas burkulmalar, incinmeler, ve diğer yaralanma belirtilerini azaltmak
  • Kan akışını ve dolaşımını artırmak
  • Sırt ağrısını hafifletmek
  • Artrit semptomlarını hafifletmek
  • Eklem hareket kabiliyetini geri kazanmaya yardımcı olmak
  • Vücudu eski sakin konumuna geri getirmek 

Genellikle Accu-Ssage masaj koltukları sırt ve omuz ağrı ve acılarını hafifletmek için en uygun spa koltuklarıdır. Genel bir vücut masajı için uzanma bölmesini de tercih edebilirsiniz (bazı modellerde). 880 ve 780 serilerinde bulunan patentli Fluidix jetler suya tamamen yeni bir şekil vermek için tasarlanmıştır. İyileştirici masajları ile düşük faydalı jetlerin hareket kabiliyetlerinin çok üstündedir. Mükemmel mühendisliği sayesinde suya titreşimli dalga ve döngüler kazandırır. Sıkı bir egzersizin ardından hiçbirşey Sundance® bahçe jakuzisi kadar iyi hissettiremez.

Hidroterapi masajının detaylarını öğrenmek için bize ulaşın.


Haber bültenimiz için giriş yapın

 
error: Content is protected !!