hero_sunsmart

Sundance Spa'nızı Uzaktan Kontrol Edin
Herzaman, Heryerde...7/24

sunsmart list SunSmart™ App

Sundance© Spa tamamen kendine ait olan  SunSmart™ WiFi Cloud Kontrol Sistemini Sunar

Sundance ©SunSmart™ Cloud Kontrol Sistemi  WiFi ile akıllı telefonunuz üzerinden kontrol sağlamanız için bir uygulama içerir. İster evin başka bir bölümünde, ister işte, isterseniz tatilde olun Sundance Spa’nızı heryerden kontrol edebilirsiniz. SunSmart uygulaması ile istediğiniz her zaman spanızın hazır olacaktır. İşten eve dönmeden önce spanızın sıcaklığını istediğiniz seviyede ayarlayabilirsiniz böylece eve vardığınızda içine girmeye hazır bir spanız sizi bekliyor olacaktır. SunSmart™ akıllı telefon uygulaması spa ayarlarınızı yapmak için illa spa içinde olmanız gereğini ortadan kaldır.

Özellikler/Faydaları:

  • WiFi üzerinden akıllı telefon ile uzaktan 880 Serisi spa kontrolü
  • Enerji tasarrufu ve kullanım kolaylığı sağlaması için gelişmiş fonksiyon ve basit menüsü ile sezgisel kullanım
  • Spa sıcaklığına, pompalara, ışıklara filtre döngülerine ve daha fazlasına örnek ulaşım
  • Uzun süreli seyahatlerinizde enerji tüketimini azaltmak için seyahat programınıza göre ayarlayabileceğiniz şehir dışı modu
  • Merkezi bir kontrol noktasında spanızı 7/24 kontrol olanağı
  • Birden fazla spası olanlar için (örn; bir tane yazlık, bir tane kışlık evinde) için ideal bir uygulama

SunSmart™ Cloud Kontrol sizi herhangi bir hata oluştuğunda uyaracak ve böylece anında arıza önleyici önlemler almanızı sağlayacaktır. Ayrıca uygulama seçili bayiinize e-posta yoluyla haber vererek vakit kaybını önlüyor. Bu yeni özelliklerin yanında sistem, temel jet ve ışıklandırma sisteminin de kontrolünü sağlamaya devam eder. Son olarak sistem sapnızın bakım zamanı geldiğinde size hatırlatacaktır; mesela filtre, CLEARRAY® ampulü, hatta spa suyu değişimi. Artık spanızın performansını korumak için hafızanızı zorlamayacak ya da takvimlerinize yazdığınız notlarınıza bağlı kalmayacaksınız.

sunsmart images SunSmart™ App

SunSmart™ WI-FI Cloud 2014 haziran başlangıcı itibaren tüm 880 serisi spalarda mevcuttur. Ayrıca SunSmart™ kitini yetkili bayiinizden 2010 ve üzeri 880 serisi spalar için satın alabilirsiniz*. Kit kolay kurulumlu olup evdeki paylaşım ağınıza kolaylıkla uyum sağlar.


*2010+ Kuzey Amerika 60Hz 880 serisi Sundance spalar (2010-11 Capri ve Maxxus hariç) ve 2012+İhraç ürünleri 50Hz 880 serisi Sundance spaları


Haber bültenimiz için giriş yapın

 
error: Content is protected !!