Sundance Spas Blog

 

Stresi Azaltmanın Yolu: Sundance® Spa Dış Mekan Jakuzisi

Stresi Azaltmanın Yolu – Sundance® Spa Strese Bağlı Sağlık Sorunlarından Uzaklaşmanıza Yardımcı Olur

Stresi Azaltmanın Yolu

STRESİ AZALTMANIN YOLU… Birçok faktörün stresle baş etmemizi etkileyebileceğini biliyoruz: bazıları kontrolümüzde, diğerleri de değildir.

Sınırına kadar imkansız veya talepleri karşılamak için uzanan ya da beklenmedik bir krizle karşı karşıya olan hemen hemen herkes, vücudun strese fiziksel tepkisini yönetmek için istekli olabilir. Belirtiler, hafif baş ağrılarından vücudun yetenek kaybı durumunun kademeli olarak zayıflamasına kadar değişebilir. Sundance® Spa, bahçe jakuzileri stresin etkilerine karşı savaşmak için sıcak su hidroterapi kullanmanızı önerir. Sıcak su hidroterapisinin refahı teşvik ettiği gösterilen üç muazzam faydası vardır:

  1. Vücudu ısıtır,
  2. Profesyonel bir masaj yapar
  3. Eklem ve kaslar üzerindeki yükü suyun doğal yüzdürme kuvveti ile kaldırır.

Hidroterapi, rahatsızlığı hafifletmek ve hareketliliğinizi artırmak için boynu ve omuzlarındaki sert kasları gevşetir. Sundance® Spa’da rahatlamanın ve rahatlatmanın, vücudun iyileşme sürecini hızlandırmaya ve enerjinizi yenilemesine yardımcı olmak için durgun dolaşımı hızlandırır. Eklemleriniz bir sorun oluşturuyorsa, bir spa seansı sırasında onlardan bir miktar uzak durmanız ağrısız hareket etmeyi kolaylaştırabilir. Başka bir deyişle, Sundance® Spa Masaj havuzu hidroterapi onları geriye döndürmek için aşırı işlenmiş, gergin ve yorgun bedenleri yeniler. Hiç şüphe yok ki dengeli bir cisim stresin fiziksel etkilerine karşı daha dayanıklıdır. Sundance® Spa hidroterapisi, düzenli olarak kullanıldığında, düzenli dozda gençleşip sakinleştirerek vücudu güçlendirir.


Haber bültenimiz için giriş yapın

 
error: Content is protected !!