Sundance Spas Blog

 

Su Arıtma Sistemi – Bahçe Jakuzisi Kolay Su Bakımı

CLEARRAY® Su Arıtma Sistemi Suyu Temiz Tutmanın Kolay Yolu

Uygun su bakımı ve su arıtma sistemi her zaman spa sahipleri için birincil bir husustur. Sundance® Spas, bahçe jakuzisi sahiplerine CLEARRAY Su Arıtma Sistemiyle suyu temiz tutmanın kolay bir yolunu sağladı.

CLEARRAY gelişmiş su arıtma sistemi hakkında daha fazla bilgi edinmek için ÜCRETSİZ Sundance® Spas broşürünü indirin.

su arıtma sistemi CLEARRAY sistemi, suyla taşınan patojenlerin% 99.9’unu nötralize eder. Bunun için UV-C teknolojisini kullanır. Masaj havuzu suyuna gaz, kimyasal madde veya diğer yan ürünleri vermez. CLEARRAY aynı zamanda sıcak küvette kullandığınız sterilizasyon kimyasalı miktarını * azaltacaktır, bu da banyo veya klor bazlı ürünlerden cilt tahrişi ve göz tahrişi daha az olduğu anlamına gelir. Kurumuş cilt artık yok, artık kırmızı göz yok.

2012’de yeni olan ClearRay Su Arıtma Sistemi tüm Sundance® Spa modellerinde standarttır. (Eski bir jakuziye sahipseniz ancak su arıtma kategorisinde en yeni teknolojiyi istiyorsanız, 2006 modellerine uyarlanabilir CLEARRAY satış sonrası setini satın almak isteyeceksiniz.)

su arıtma sistemiSağlıklı jakuzi yaşam tarzı, kaplıcanın suyunu temiz tutmak ve su saflığını korumak için daha az zaman harcamayı gerektiren daha az kimyasal kullanmayı içerir. Tüm 2012 Sundance® modellerindeki seçkin CLEARRAY sıcak su havuzu arıtma sistemi, az miktarda bakım masrafı ile en yüksek standartları karşılayan jakuzilerde bir yeniliktir.

Online olarak en son 2012 Sundance® spa modellerine bakın ve yeni CLEARRAY sıcak su havuzu su arıtma sistemi hakkında daha fazla bilgi için yerel bayinizi ziyaret edin.

* Laboratuvar testlerimiz, CLEARRAY’in sterilizasyon kimyasalı kullanımınızı % 50’ye kadar azaltabileceğini göstermiştir. Su kimyasını nasıl devamlılığını sağlayacağımız konusunda eyalet veya yerel yönetim kurumlarının standart ve yönetmeliklerine her zaman bakın.

Geri Dönmek İçin Tıklayınız.

 


Haber bültenimiz için giriş yapın

 
error: Content is protected !!