Sundance Spas Blog

 

Bahçe Jakuzisinin Sağlık Faydaları

Sıcak Su MasajıBahçe Jakuzisinin Sağlık Faydaları

Tipik olarak, en çok duyduğum kararlar kilo kaybı, daha sıkı mali işler, daha az iş ve daha fazla aile eğlencesi etrafında dönüyor. Yakın tarihli bir çalışmada, sonuçlar yıl kararlarının paraya odaklanmanın aksine yaşam kalitesine odaklandığını ortaya koymuştur.
İşte anket sonuçları popülerlik sıralamasında (TD Ameritrade Holding Corporation tarafından yürütülmektedir):

Yılın En Üst Kararları:

  • Rahatlayın / Stresi azaltın
  • Daha fazla eğlence
  • Daha fazla para tasarrufu

İlginç bir şekilde, iki yıl önce, aynı çalışma sonuçları, “daha ​​fazla para biriktirme” nin en yüksek çözünürlük olduğu, ardından “rahatlama / baskıyı azaltma” olduğu gerçeğinin doğru olduğunu ortaya koydu. Bu yıl, ankete katılanların neredeyse üçte ikisi, kişisel finansları hakkında karar alma olasılığı daha düşüktür;
sağlık ve esenlik, geleceğe baktıkça daha önemlidir.

Rahatlayın, stresi azaltın ve eğlenin…

Masaj Havuzunun ek sağlık faydaları:

Yaşam kalitesini nasıl tanımlarsınız? Toronto Üniversitesi Yaşam Kalitesi Araştırma Birimi’ndeki araştırmacılar, yaşam kalitesini “Bir kişinin hayatındaki önemli olanaklardan yararlanma derecesi” olarak tanımlamaktadır. Masaj havuzunun sıcak su terapisiyle, sağlık ve refahı her geçen gün daha da iyileştirerek, yaşam kalitenizi arttırın. Günlük sıcak su masajı, sakin ve rahat, ağrı kesici, gençleşme ve artan enerji hissi veren bir restoratif terapötik deneyim olabilir.

 


Haber bültenimiz için giriş yapın

 
error: Content is protected !!