Sundance Spas Blog

 

Bahçe Jakuzisi Kolay Su Bakımı

Kolay Su Bakımı ClearRay

Kolay Su Bakımı

Kolay Su Bakımı – Modern Sundance® Spa masaj havuzları yüksek verimli su bakım sistemlerine sahiptir. İleri filtreleme ve arıtma sistemi o kadar iyi bir iş çıkarıyor ve suyunuzu berrak yapıyor ki, masaj havuzunuzun suyuyla haftada sadece birkaç dakika ilgilenmeniz yeterli olacaktır.

Sundance® Spa bahçe jakuzilerindeki filtreler, arındırma sistemine başlamadan önce, istenmeyen parçacıkları ve daha küçük molekülleri yakalarlar. MicroClean Plus™ filtreleri de losyonları ve yağları emer. Filtreleri durulanarak tutun ve zamanında değiştirin. En iyi sonuç için her zaman kendi modeliniz için tasarlanmış filtreleri kullanın.

CLEARRAY® Su Arıtma Sistemi, su bakımında oyunun önüne geçmenizi sağlar.

  • clearray
    UV-C teknolojisi, suyun neden olduğu patojenlerinin% 99.9’unu nötralize eder ve suya gaz, kimyasal madde veya diğer yan ürünleri vermez.
  • Doğal ışığa dayanan UV-C teknolojisi, gıda ve içecek üretiminde ve tıbbi tesislerde dezenfeksiyon işleminin bir parçası olarak sıklıkla kullanılır.
  • CLEARRAY, ihtiyaç duyulan sterilize için kimyasalların miktarını azaltmaya yardımcı olur ve bu sayede daha az cilt tahrişi ve daha az kırmızı göz oluşur.

Jakuzi suyunu taze ve temiz tutmak için ne yapılması gerekiyor?

  • Su seviyesini haftalık olarak kontrol edin veya jakuziyi kullandıktan sonra uygun ph dengesini kalıcı hale getirin.
  • Filtreleri gerektiğinde hortumla yıkayın.
  • Jakuzinin kapağını yapraklardan ve pisliklerden uzak tutun.
  • Kullanımınıza bağlı olarak jakuzinizi yaklaşık üç ayda bir boşaltın, temizleyin ve tekrar doldurun.

İnsanlar, bakımı basit olan bu günlerde, jakuzilerini daha sık kullanmanın tadını çıkarıyorlar. Sundance® Spa masaj havuzu ve bahçe jakuzilerinde enerji tasarrufu, güvenilirlik ve kolay bakım özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için kataloğumuzu talep edin.

Geri Dönmek İçin Tıklayınız.

 


Haber bültenimiz için giriş yapın

 
error: Content is protected !!