Sundance Spas Blog

 

Bahçe Jakuzi Showroom’u Gezerken Nelere Bakmalısınız

Bahçe Jakuzi Showroom’unda İşte Hızlı Denetim Listesi

Hangi Bahçe masaj havuzu satın alacağınız veya sadece farklı modellerde karar vermeye hazır mısınız? Online araştırmanızı yaptıktan sonra, bir sonraki adım bir bayinin sergi salonunu ziyaret etmektir. Sundance® Spa‘daki profesyonel eğitimli ilgililer, jakuzi hakkında hemen hemen her soruyu yanıtlamaya hazırdır.

Jakuzi

Sundance® Spa ile iletişime geçin  ve bilgi almak üzere ziyaret edin!

Bir Sundance® bayi showroom’u ziyaretinizden en iyi şekilde nasıl faydalanabilirsiniz:

1. Mevcut olan çeşitli renk ve cilaları not ederek, tüm farklı modellere dikkatle bakın.

2. Oturma ve jet püskürtme yerleri, kumandaların çalışma şekli, ışıkların jakuzinin içinde ve çevresinde parladığı yer gibi hissetmek için çeşitli jakuzilerin içine oturun. Oturma, jakuzinin boyutu kadar neredeyse aynı olabilir: örneğin, bir uzanma koltuğu olduğu sürece az yetişkine oturacak bir dış mekan jakuzisi seçebilirsiniz.

3. Sundance® Spa ile konuşun. Sundance® bayileri yıllardır birçok ev sahibi ile görüştü. Sundance® satıcınız size şu konularda tavsiyelerde bulunsun:

  • Bahçe Jakuziniz için finansman.
  • Teslimat günleri – Bayilerimiz, teslimatın ve kurulumun sorunsuz olduğundan emin olmak için ekstra yol kat etmektedir.
  • Dış mekan jakuzisi sarf malzemeleri ve aksesuarları
  • Yatırımınızı korumak için Garanti, yıllarca masaj havuzu yaşam tarzınızın tadını çıkarmaya hazırsınız demektir

Daha fazla bilgi edinmek ve masaj havuzu spesifikasyonlarını karşılaştırmak için, satıcınızın Showroom’da ücretsiz bir broşür seçin veya bir broşür indirin.

Geri Dönmek İçin Tıklayınız.


Haber bültenimiz için giriş yapın

 
error: Content is protected !!