SU STERİLİZASYON SİSTEMİ CLEARRAY®

SU STERİLİZASYON SİSTEMİ CLEARRAY®

Su Sterilizasyon Sistemi CLEARRAY®: 2012 için yeni olup, bütün modellerde standarttır. Eğer eski bir model masaj havuzu sahibiyseniz ve en yeni teknolojiyi istiyorsanız, CLEARRAY®i marketimizden satın alabilirsiniz. 2006 modellere uygun olarak, CLEARRAY® sterilizasyon sistemi, jakuzinizde taze ve temiz bir su sağlamak için, UV-C teknolojisini kullanır. Mümkün olan en temiz, kristal berraklığında su için CLEARRAY® kullanmanızı öneririz. Artık cildiniz kurumayacak, gözleriniz kızarmayacak. Kurulumu, temiz, berrak ve taze bir su için bize danışabilirsiniz. Katalog talebi için lütfen TIKLAYINIZ.

ASIL AMACI, DAHA AZ KİMYASAL VE BAKIMLA DAHA TEMİZ BİR SUYA SAHİP OLMAKTIR.

CLEARRAY

Sundance® Spa, 2012 modellerinden sonraki tüm modellerde CLEARRAY® Su Sterilizasyon Sistemi’ni kullanmaktadır.* Yıllar süren laboratuvar ve alan testleri sonucunda daha az kimyasal gerektiren bir sterilizasyon sistemi seçildi.** Sistem suya UV-C ışık teknolojisi kullanarak etki eder. Sonuç olarak herhangi bir kimyasal, gaz ya da ek bir ürün gerektirmeksizin suyu temizler. Bu kanıtlanmış teknoloji, temiz ve sağlıklı su ihtiyacı olan sektörlerde ( hastaneler, içecek şişeleme, ilaç, akvaryum ve belediye su tesisleri) başarılı bir sicile sahiptir.

clearray illustration

• Su kaynaklı patojenlerin %99.9’unu temizler.
• Fabrika kurulumlu* UV-C Teknoloji dahil.
• %50 üzerinde kimyasal kullanımını azaltır**
• Yıllık parça değişimi ile kolay bakım.
• Kötü koku oluşturmaz.
• Dayanıklı paslanmaz çelik ve kuvarz parçalar.

* 2012 ve daha yeni modellerde.
** Yerel yönetim, su kimyası düzenleme laboratuvar test raporları referans alınmıştır. Detaylı bilgi için lütfen TIKLAYINIZ.

 


Haber bültenimiz için giriş yapın

 
error: Content is protected !!