ODESSA SPA

Odessa Spa

Odessa SpaAltı yetişkin için oturma kapasitesine sahip olan evrimsel Odessa ™ spa, nefes kesen bir dolap içine sarılmıştır. Spa’yı kullanma şeklinizi değiştirdiğinizden emin olun. Katalog talebi için lütfen TIKLAYINIZ.

Dış kabinin net ve ritmik dokusu, güzel mimariye hevesli bir dokunuş sunan ışıklandırılmış köşeleri ile sergileniyor. Spanın alçak profili ve geniş, düz üst rayı vardır. İçeceklerin rahatça kolun içinde kalmasını sağlamak için SunCooler ™ soğuk depo alanına sahiptir. KAMPANYALI FİYATLARIMIZ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

Geliştirilmiş Accu-Ssage ™ terapi koltuğu, tam vücut daldırma ve gevşetme için patentli Fluidix ® masaj jetleri ile derin doku masajı sağlayan müşterinin favorisidir. Daha fazla bilgi için lütfen TIKLAYINIZ. 

Eş zamanlı olarak kaslarınızı ve duyularınızı , kendi arka bahçenizde rahatlamak için özel Silent Air ® enjektör jetleri ve SunScents ™ Aromaterapi ile yatıştırın .

Parlayan Glass i-Touch Kontrolü, basit ikonlu menülerle gündüz veya gecenin tadını çıkarmanızı sağlar ve SmartTub ™ uygulamasıyla uyumludur, böylece spa’nızı istediğiniz zaman istediğiniz yerden izleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Hepsinden iyisi, CLEARRAY ®  UV-C Teknolojisi, hızlı-boşaltma özelliği ve gelişmiş MicroClean ®  Ultra Su Yönetim Sistemi için spa bakımı her zaman bir esinti olduğundan emin olun.

clearray illustration

ClearRay Logo

Su Sterilizasyon Sistemi ClearRay®
*Laboratuar testlerimiz sonucunda CLEARRAY %50 oranında kimyasal madde kullanımını azaltmıştır. Su kimyası ve bakımı ile ilgili her zaman yerel devlet standartlarınızı dikkate alın. CLEARRAY hakkında daha fazla bilgi için lütfen TIKLAYINIZ.

ODESSA Spa özelliklerini Görmek İçin Lütfen TIKLAYINIZ. 


Haber bültenimiz için giriş yapın

 
error: Content is protected !!