LISBON SPA

 Lisbon Spa

lisbon spaEvrimsel Lisbon ® Spa, beş kişiye kadar rahatça dinlenebilecekleri bir alan sunmaktadır. Nefes kesen bir kabine sarılmış ve daha önce hiç olmadığı kadar rahatlamanın yollarını sunan bu 980 ™ Serisi model, spa’nızı kullanma şeklinizi değiştirecek. KAMPANYALI FİYATLARIMIZ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

Aydınlatmalı köşeleri, spa’nın klasik güzelliğine kaprisli bir sıçrama sunduğundan, dış kabinin net ve ritmik dokusuna aşık olun. Ayrıca spanın üst kısmı, serinletici bir içeceğin daima kolun ulaşabileceği bir yerde olmasını sağlamak için entegre bir SunCooler ™ soğuk depolama alanına sahiptir. Katalog talebi için lütfen TIKLAYINIZ.

Lisbon ™ modelindeki çok yönlü oturma seçenekleri, yatma tarzı şezlongun vücudunuza üstün rahatlık ve tam vücut rahatlaması için şekil vermesi nedeniyle herhangi bir stres ve gerginlik belirtisinin yatıştırılmasını sağlar. Bu 980 ™ Serisi spada ayrıca patentli Fluidix ® masaj jetleri ile derin doku masajı sağlayan yükseltilmiş müşteri tarafından tercih edilen Accu-Ssage ™ terapi koltuğu bulunmaktadır .

Özel Silent Air® enjektör jetleri ve SunScents ™ Aromaterapi sistemi ile kaslarınızı ve duyularınızı eşzamanlı olarak rahatlatın. Ek olarak, parlayan Cam i-Touch Kontrolü, SmartTub ™ uygulamasıyla uyumlu, basit ikonlu menülerle, günün veya gecenin keyfini çıkarmanızı sağlar; böylece spa’nızı istediğiniz zaman istediğiniz yerden izleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Hepsinden iyisi, CLEARRAY ®  UV-C Teknolojisi, hızlı-boşaltma özelliği vardır. Gelişmiş MicroClean ® Ultra Su Yönetim Sistemi için spa bakımı her zaman bir esinti olduğundan emin olun. Detaylı bilgi için lütfen TIKLAYINIZ. 

clearray illustration

ClearRay Logo

Su Sterilizasyon Sistemi ClearRay®
*Laboratuar testlerimiz sonucunda CLEARRAY %50 oranında kimyasal madde kullanımını azaltmıştır. Su kimyası ve bakımı ile ilgili her zaman yerel devlet standartlarınızı dikkate alın. CLEARRAY hakkında daha fazla bilgi için lütfen TIKLAYINIZ.

LİSBON Spa Özelliklerini görmek için lütfen TIKLAYINIZ. 

İngilizce sitemize buradan ulaşabilirsiniz.


Haber bültenimiz için giriş yapın

 
error: Content is protected !!