KINGSTON SPA

KINGSTON Spa  (6-7 Kişilik)

Kingston Spa

Kingston Spa – En fazla 6 yetişkin için yer sağlayan evrimsel Kingston™. Modern ve düşünceli detaylarla geliştirilmiş sevdiğiniz Sundance® Spa’nın uzanmalı modelleri, beğendiğiniz öğeler üzerine kurulmuştur. KAMPANYALI FİYATLARIMIZ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

Dalgalı olağanüstü kabini ve öncekinden bile daha çok rahatlama yolları sunan bu 980™ serisi modelleri spanızı kullanma tarzınızı değiştirecek. Katalog talebi için lütfen TIKLAYINIZ.
Klasik güzelliğin bu göz alıcı birleşimi ve mimari formuna köşe ışıklandırmasıyla vurgulanan dış kabinin dalgalı ve ritmik dokusu ile görünüşü eklenir. düz üst raylı düşük profili ve aydınlatılmış SunCooler™ soğuk depolama bölümü olan şık şenzlong güvertesi ek olarak oturma bölümü ve elverişli bir alan sunar. Böylelikle hiç bir eğlenceyi kaçırmazsınız. Patentli Fluidix® jetlerimizle özellikli popüler kombinasyonları olan oturma bölümlerinde Kingston™ boyunca, stres ve gerilmeyi uzaklaştırabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.980 serisi

En sevilen modellerimizin bazılarından esinlenerek aileniz için büyük oturma yerleri, güzellik ve güvenlik için LED ışıklandırmaların parıltılarıyla vurgulanır. Ve şimdiye kadar sunduğumuz en geniş sırt ve bacak kapsama alanı, stres ve kasılmaları giderir. Vücudunuzu ve duygularınızı ayrıcalıklı SilentAir™ enjektör jetleri ve SunScents® aromaterapi ile yatıştırırken bütünüyle rahatlamanız sadece bir kaç adım uzaklıktadır. Spanıza uzaktan erişebildiğiniz ve spanızın durumunu uzaktan öğrenebildiğiniz için cam i-Touch kontrolü ve SunSmart® 2.0 WiFi Kit donanımı ile spanızın gece gündüz keyfini çıkarın. Ayrıca aletsiz kabin ve uzman MicroClean® Ultra Su Yönetim Sistemi bakımı kolaylaştırır. KINGSTON  Spa Özellikleri İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

Su Sterilizasyonu: Otomatik Bromlu ve Dinamik Akış Sirkülasyon Sistemi; Fabrika Yüklü Su Sterilizasyon Sistemi CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™ Su Sterilizasyon Sistemi

*Laboratuar testlerimiz sonucunda CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™ %50 oranında kimyasal madde kullanımını azaltmıştır. Su kimyası ve bakımı ile ilgili her zaman yerel devlet standartlarınızı dikkate alın.

clearray illustration

CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™ hakkında daha fazla bilgi için lütfen TIKLAYINIZ.


Haber bültenimiz için giriş yapın

 
error: Content is protected !!