CLAREMONT SPA

CLAREMONT Spa   (5-6 Kişilik)

Claremont Spa
CLAREMONT Spa – En fazla 6 yetişkin için yer sağlayan evrimsel Claremont™, modern ve düşünceli detaylarla geliştirilmiştir. Sevdiğiniz Sundance® Spa bahçe jakuzisi uzanmalı modelleri, beğendiğiniz öğeler üzerine kurulmuştur. Dalgalı olağanüstü kabini ve öncekinden bile daha çok rahatlama imkanları sunan bu 980™ serisi modeller masaj havuzunuzun kullanma tarzınızı değiştirecek. KAMPANYALI FİYATLARIMIZ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

Köşe ışıklandırmasıyla vurgulanan dış kabinin dalgalı ve ritmik dokusu ile görünüşü ilk başta aşık ediyor. Klasik güzelliğin bu göz alıcı birleşimi ve mimari formu, düz üst raylı düşük profili ve ek olarak oturma bölümü ve elverişli bir alan için aydınlatılmış SunCooler™ soğuk depolama bölümü olan şık şenzlong güvertesi ile daha da güçlenir. Katalog talebiniz için lütfen TIKLAYINIZ.

Patentli Fluidix® jetlerimizle özellikli popüler kombinasyonları olan oturma bölümlerinde Claremont ™ boyunca, stres ve gerilmeyi uzaklaştırabilirsiniz. 

Arkaya yaslanan sandalyeyi anımsatan uzanma koltukları, konforlu bir şekilde vücudunuzu biçimlendirmeye destek olur. Böylelikle geriye yaslanabilirsiniz ve etrafınızda yüzen bir şeyin endişesi olmadan rahatlayabilirsiniz. Boynunuz, sırtınız, kalça eklemleriniz, bacaklarınız ve ayaklarınızdaki yorgun kaslarınızın teslim olduğu bu tüm vücut masajı toplam gevşemeye eşittir. Claremont™ spada en popüler modellerden ilham alınan geniş koltuklar, hem güzellik hem de ailenizin güvenliği için LED aydınlatmaların parıltılarıyla vurgulanmıştır. Ve şimdiye kadar sunduğumuz en geniş sırt ve bacak kapsama alanı, stres ve kasılmaları giderir, vücudunuzu ve duygularınızı ayrıcalıklı SilentAir™ enjektör jetleri ve SunScents® aromaterapi ile yatıştırırken bütünüyle rahatlamanız sadece bir kaç adım uzaklıktadır. Bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

Spanıza uzaktan erişebildiğiniz ve spanızın durumunu uzaktan öğrenebilmeniz için cam I-Touch kontrolü ve SunSmart® 2.0 WiFi Kit donanımı ile spanızın gece gündüz keyfini çıkarın. Kompozit dış yan paneller, spa bakımında eziyet vermez. Ayrıca MicroClean® Ultra su yönetim sistemi su bakımını kolaylaştırır. CLAREMONT Spa Özellikleri İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

Su Sterilizasyonu: Otomatik Bromlu ve Dinamik Akış Sirkülasyon Sistemi; Fabrika Yüklü Su Sterilizasyon Sistemi CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™ Su Sterilizasyon Sistemi

*Laboratuar testlerimiz sonucunda CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™ %50 oranında kimyasal madde kullanımını azaltmıştır. Su kimyası ve bakımı ile ilgili her zaman yerel devlet standartlarınızı dikkate alın.

clearray illustration

CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™ hakkında daha fazla bilgi için lütfen TIKLAYINIZ.

 

 


Haber bültenimiz için giriş yapın

 
error: Content is protected !!