OPTIMA SPA

OPTIMA Spa  (6-7 Kişilik)

Optima Spa

OPTIMA  Spa – Sundance® Spa evde eğlenmek için size birçok neden sunabilir. AquaTerrace™ şelalesi ve renkli bir paletten çıkan ışık döngüleriyle SunGlow™ LED eğlenceli bir aydınlatma sistemine sahip olan Sundance® Spa.  Ödüllü dış mekan jakuzisi Optima™ bahçenizi hayalinizin ötesine taşıyacak. KAMPANYALI FİYATLARIMIZ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ. 

SunStrong yan paneller, zengin bir şekilde renklendirilmiş doğal bir görüntü eklemektedir. Fakat gerçek güzellik bu bahçe jakuzisinin içindedir. Katalog talebi için lütfen TIKLAYINIZ.

Sessiz Hava enjektörlü jetlere SunScents™ koku damlalarını eklediğinizde, aromaterapik minik kabarcıklar yaratıyor. Yedi kişilik oturma bölümü,  Aquaterrace şelale, refleksoloji ayak kubbesinden gelen masaj jetleri vardır. Bahçe jakuzisi bahçenize Sundance® Spa yaşam tarzını getiriyor.
OPTIMA Spa Özelliklerini Görmek İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

 

Daha fazla bilgi için lütfen TIKLAYINIZ.

Su Sterilizasyonu: Otomatik Bromlu ve Dinamik Akış Sirkülasyon Sistemi; Fabrika Yüklü Su Sterilizasyon Sistemi CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™ Su Sterilizasyon Sistemi

*Laboratuar testlerimiz sonucunda CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™ %50 oranında kimyasal madde kullanımını azaltmıştır. Su kimyası ve bakımı ile ilgili her zaman yerel devlet standartlarınızı dikkate alın.

clearray illustration

CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™ hakkında daha fazla bilgi için lütfen TIKLAYINIZ.

 

6-7 Kişilik Masaj Havuzlarını Görmek İçin TIKLAYINIZ.

Please click for English site.


Haber bültenimiz için giriş yapın

 
error: Content is protected !!