MAXXUS SPA

MAXXUS Spa  (6 Kişilik)

Maxxus Spa

Maxxus Spa, Sundance® Spa’nın en doruktaki masaj havuzudur.  Emsali olmayan Maxxus™, dünyadaki en lüks taşınabilir bahçe jakuzisi olarak, şöhretini sürdürmeye devam ediyor. KAMPANYALI FİYATLARIMIZ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

Katalog talebiniz içn lütfen TIKLAYINIZ.

Bir spa’da bulabileceğiniz en mükemmel her şey burada:

  • Bilek jetleriyle tamamlanan tam bir vücut oturma grubu;
  • Sekiz adet masaj jetleri yapan bir ayak kubbesi;
  • Boyun için patentli Fluidix™ jetler:
  • Toplamda 65 jet.
  • SunGlow™ LED ışık sistemi
  • Mükemmel boyutta bir lounge (uzanma koltuğu)
  • Hava kabarcık sistemi

Geceleyin, SunGlow™ LED ışık sistemi zarif şekilde tasarlanmış, bu geniş ve ferah bahçe jakuzisini ışıkla donatıyor. Yeni dizayn edilmiş ince görüntüsüyle, ayağa kalkmak üzere daha geniş bir ayak bölgesi oluşturulmuş, spa içinde ve ergonomik koltukların dışında daha kolay rahat hareket etmek için dizayn edilmiştir. MAXXUS Spa Özelliklerini Görmek İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

Bütün dış yaşam eğlence merkezleri gibi ve tedavi edici özellikleriyle, Sundance® Spa’nın Maxxus modeli, lüks olma sıfatını tek başına koruyor. Bu bahçe jakuzisine nasıl sahip olacağınızı keşfedin. Daha detaylı bilgi için lütfen TIKLAYINIZ.

Su Sterilizasyonu: Otomatik Bromlu ve Dinamik Akış Sirkülasyon Sistemi; Fabrika Yüklü Su Sterilizasyon Sistemi CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™ Su Sterilizasyon Sistemi

*Laboratuar testlerimiz sonucunda CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™ %50 oranında kimyasal madde kullanımını azaltmıştır. Su kimyası ve bakımı ile ilgili her zaman yerel devlet standartlarınızı dikkate alın.

clearray illustration

CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™ hakkında daha fazla bilgi için lütfen TIKLAYINIZ.

6-7 Kişilik Masaj Havuzlarını Görmek İçin TIKLAYINIZ.


Haber bültenimiz için giriş yapın

 
error: Content is protected !!