MARIN SPA

MARIN Spa (4-5 Kişilik)

Marin Spa

MARİN Spa ile sevdiklerinizle yan yana oturmanın huzurunu yaşayın. Opsiyonel radyodan favori müzikle vücudunuz rahatlarken ruhunuzu da unutmayın. AquaTerrace™ basamaklı şelalesiyle eğlence içeren suyun yumuşak düşüşünü hissedebilirsiniz. Bu spa ile kendinize huzurlu bir yer ve zaman ayırabilirsiniz. KAMPANYALI FİYATLARIMIZ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

Katalog talebi için lütfen TIKLAYINIZ.

Sundance® Spa 880 Serisi MARIN spa, her bir koltuğun stratejik bölgelerine yerleştirilmiş 7 farklı jeti ile istediğiniz masajı size sunarak lüksün ve özel olmanın mükemmel hissini hafızanızda bırakacak. Yatıştırıcı, sakinleştirici, canlandırıcı… istediğiniz hissi bu masaj havuzu ile yaşayabilirsiniz. MARIN spanın, MicroClean® Filtrasyon Sistemi ve CLEARRAY™ Su Arıtma Sistemi sayesinde bakımı çok kolaydır. Daha detaylı bilgi için lütfen TIKLAYINIZ.

MARIN Spa Özellikleri için lütfen TIKLAYINIZ.

Su Sterilizasyonu: Otomatik Bromlu ve Dinamik Akış Sirkülasyon Sistemi; Fabrika Yüklü Su Sterilizasyon Sistemi CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™ Su Sterilizasyon Sistemi

*Laboratuar testlerimiz sonucunda CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™ %50 oranında kimyasal madde kullanımını azaltmıştır. Su kimyası ve bakımı ile ilgili her zaman yerel devlet standartlarınızı dikkate alın.

clearray illustration

CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™ hakkında daha fazla bilgi için lütfen TIKLAYINIZ.

 

4-5 kişilik masaj havuzlarına gitmek için TIKLAYINIZ.

Please click for English site.


Haber bültenimiz için giriş yapın

 
error: Content is protected !!