CAPRI SPA

CAPRI Spa  (2-3 Kişilik)
Capri Spa

Capri Spa – Bazı kişiler internette “en iyi spa” veya “en iyi jakuzi” diye arama yapabilirler. Fakat onu nasıl adlandırdığınızın önemi yok, aradığınız Sundance® Spa‘dır. Dar bir köşeden, büyük bir terasa kadar, her bahçe için bir Sundance® Spa modeli vardır. CAPRI yan-yana oturma koltukları ve kol yaslama yerleriyle, ve ek olarak Pulsator bilek jetleriyle tam olarak sizin için bir spa olabilir. Bu bahçe jakuzisinin küçücük kaygısız marifetlerini beyninizde arayabilirsiniz.  Katalog talebi için lütfen TIKLAYINIZ.
SD_880_Capri_OH_2013 Hot Tubs Nav

Bu spa ışıklandırılmış şelalesiyle, su altı aydınlatmasıyla ve kontrol paneline kolay erişimiyle, iki kişilik spalar kategorisinden yeni bir basamağa yükselmektedir. Çevrede kimse yokken, torunları baştan çıkaran bu spada üç kişilik oturma imkanı vardır . Bu bahçe jakuzisini sevmenin tüm nedenlerini araştırın. Daha fazla bilgi için lütfen TIKLAYINIZ.

CAPRI Spa özelliklerini görmek için lütfen TIKLAYINIZ. 

 

 

Fabrika Yüklü Su Sterilizasyon Sistemi, otomatik bromlu CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™ ile bakterilerden arındırılmış, temiz ve berrak bir su sağlanır.

Su Sterilizasyon Sistemi*Laboratuar testlerimiz sonucunda CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™ %50 oranında kimyasal madde kullanımını azaltmıştır. Su kimyası ve bakımı ile ilgili her zaman yerel devlet standartlarınızı dikkate alın.

clearray illustration

CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™ hakkında daha fazla bilgi için lütfen TIKLAYINIZ.

 

Please click here for English site.


Haber bültenimiz için giriş yapın

 
error: Content is protected !!