CAMBRIA SPA

CAMBRIA Spa

Cambria SpaBeş yetişkine kadar odaya sahip olan Cambria ™ spa, insanlara özenle tasarlanmış koltuklar sayesinde konfor ve hidroterapiyi en üst düzeye çıkarır. KAMPANYALI FİYATLARIMIZ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

Bu 880 ™ Serisi model, ailenizdeki herkesin bu jakuziyi kullanmasını kolaylaştıran, benzersiz bir tezgah koltuğu ve çift amaçlı bir içecek filtre kapağı da dahil olmak üzere her şeyin ve daha fazlasına sahiptir. Katalog talebi için lütfen TIKLAYINIZ.

  • Patentli Fluidix ® Jetler, yumuşak, cildi yatıştırıcı kabarcıklar ve aromaterapi veya ayarlanabilir, derin doku rahatlığı ile kendinizi şımartmak isteyip istemediğinizi tam olarak istediğiniz masajı sağlar.
  • Accu-Ssage ™ Terapi koltuğu, derin ve tam bir daldırma deneyimi sunan müşterinin favorisidir.
  • Siz gevşetirken konuşmayı teşvik etmek için benzersiz bir tezgah koltuk yerleştirilir.
  • Dokulu bir refleksoloji ayağı, bu kaymaz sırt tasarımına bir emniyet unsuru eklerken baştan ayağa rahatlama için yumuşak bir refleksoloji elemanı ekler. Detaylı bilgi için lütfen TIKLAYINIZ.

clearray illustration

ClearRay Logo

Su Sterilizasyon Sistemi ClearRay®
*Laboratuar testlerimiz sonucunda CLEARRAY %50 oranında kimyasal madde kullanımını azaltmıştır. Su kimyası ve bakımı ile ilgili her zaman yerel devlet standartlarınızı dikkate alın. CLEARRAY hakkında daha fazla bilgi için lütfen TIKLAYINIZ.

Please click for English site.


Haber bültenimiz için giriş yapın

 
error: Content is protected !!