ALTAMAR SPA

ALTAMAR Spa  (5-6 Kişilik)
Altamar Spa

ALTAMAR Spa – Bu dış mekan jakuzisinde güçlü bir hidromasajla ayaklarınızı ısıtırken, karlı bir akşamda renkli şelaleden akan suyun tadını çıkarın. Her işten çıktığınızda Sundance® Spa‘nıza girmek için bir an önce eve gitmeye can atacaksınız. Sevdiklerinizden birini size katılması için davet edebilir veya yalnız kalmak istediğinizde dinlenmenin keyfini çıkarabilirsiniz. KAMPANYALI FİYATLARIMIZ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

Sundance® Spa’nın bu masaj havuzu 5-6 yetişkin için yeterince büyüktür. Diğer bahçe jakuzilerinden daha fazla oturma çeşitleri sunan bu spa, arkadaşlar ve aileniz için mükemmel dış mekan jakuzi modellerinden biridir. Katalog talebi için lütfen TIKLAYINIZ.

Bu bahçe jakuzisinin özelliği, el bileği ve baldır jetleri ile popüler uzanma koltuğu, diğer aile jakuzilerinde bulamayacağınız toplam vücut gevşeme özelliğidir. Etkili bir sırt masajı için, Accu-Ssage™ terapi koltuğuna arkanızı verin ve jetlerin boynunuzdan alt spinal bölgesine, gerginliğinizi atmak için çalışmasına izin verin. Eğer yüksek performans özellikli ve çok yönlü lüks bir aile spası arıyorsanız, bu bahçe jakuzisi sıradanın jakuzilerin üstündedir.
Detaylı bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

ALTAMAR Spa Özelliklerini Görmek İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

Su Sterilizasyonu: Otomatik Bromlu ve Dinamik Akış Sirkülasyon Sistemi; Fabrika Yüklü Su Sterilizasyon Sistemi CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™ Su Sterilizasyon Sistemi

*Laboratuar testlerimiz sonucunda CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™ %50 oranında kimyasal madde kullanımını azaltmıştır. Su kimyası ve bakımı ile ilgili her zaman yerel devlet standartlarınızı dikkate alın.

clearray illustration

CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™ hakkında daha fazla bilgi için lütfen TIKLAYINIZ.

5-6 kişilik masaj havuzlarını görmek için TIKLAYINIZ.

Please click for English site.


Haber bültenimiz için giriş yapın

 
error: Content is protected !!