880 SERİSİ $$$$

880 SERİSİ – LÜKS BAHÇE JAKUZİLERİ

Modeller

880 Serisi masaj havuzları, kendi stili sayesinde ve gelişmiş performansı ile lüks bahçe jakuzisi kategorisini tanımlar. Lüks spalar arka bahçenizde bir rüyanızı gerçekleştirmeyi ve daha fazlasını size sunabilmeli. Çok güzel, akıllı teknolojiyle üretilmiş, özellikleri zengin, her bahçe jakuzisi  sizin için evinizde en iyi hidroterapi masajı almanızı mümkün kılar.

Sundance® Spa lüks bahçe jakuzileri, büyük ve ferah veya orta sınıf ama rahat, Sundance® Spa imzalı konforu, size, sakinleşme ve tedavi edici masajı birlikte sağlar. Tabii ki, bizim lüks masaj havuzlarımız, SunScents™ aromaterapisi ve lüks tekne-sınıfı stereo sistem gibi ekstralar sunar. Diğer göze çarpan özelliklerimiz, profesyonel kalibreli hidromasaj yapan patentli Fluidix™ jakuzi jetleri ve dinlenebileceğiniz bir koltuğun üstünde sırt ve omuzlarınıza su akıtan Aquaterrace™ şelalelerdir.

  • İyileştirme faydalarıyla lüks sıcak su hidroterapisi
  • MicroClean™ Ultra™ Filtre ile taşınabilir jakuzi endüstrisindeki en kolay su bakımı
  • Meşhur Accu-Ssage™ terapi koltuğunda, inanılmaz sırt masajı

Masaj havuzlarımız lüks bahçe jakuzisi endüstrisine öncülük yapmaktadır. Gözalıcı Maxxus™ ‘tan ful donanımlı Marin™’e kadar, her bahçe jakuzisi hidroterapi masajının keyfiyle sağlık yararlarını beraberinde getirir.

Size uygun Sundance® Spa 880 SERİSİ lüks bahçe jakuzisini bulmak ve daha fazla bilgi almak için lütfen aşağıdaki modellerimizi TIKLAYINIZ ve inceleyiniz.

KATALOG talebi ve detaylı bilgi için lütfen TIKLAYINIZ.


Haber bültenimiz için giriş yapın

 
error: Content is protected !!