MONTCLAIR SPA

MONTCLAIR Spa  (4-5 Kişilik)

Montclair spa

 

Montclair Bahçe Jakuzisi en çok satan dizayn olarak 84 cm’lik yüksekliği ile belki de giriş çıkışı en kolay olan bahçe Montclairjakuzisi sınıfına girer. Dikdörtgen biçimli ayak koyma bölümü ince ve uzun yapısı ile kullanım kolaylığı sağlar. Accu-Ssage™ terapi başlığı içeren 4 kişilik oturma alanlarının bulunması Montclair™’ı uzun süredir favori listesinde ön sıralarda tutuyor. KAMPANYALI FİYATLARIMIZ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

Katalog talebi için lütfen TIKLAYINIZ.

Montclair™ Sundance® Spa’nin 780™ serisinde bulunan bütün özelliklerine sahip; yönlendirilebilir Fluidix™ jetler, MicroClean® filtre, akşam karanlığında bile kolay ayarlama sağlayan çok renkli SunRay™ LED. Bahçeni ve yaşam stiliniz… MicroClean® her ikisi için de ideal. Daha detaylı bilgi için lütfen ARAYINIZ.

 MONTCLAIR  Spa  özelliklerini görmek için lütfen TIKLAYINIZ.

Su Sterilizasyonu: Otomatik Bromlu ve Dinamik Akış Sirkülasyon Sistemi; Fabrika Yüklü Su Sterilizasyon Sistemi CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™ Su Sterilizasyon Sistemi

*Laboratuar testlerimiz sonucunda CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™ %50 oranında kimyasal madde kullanımını azaltmıştır. Su kimyası ve bakımı ile ilgili her zaman yerel devlet standartlarınızı dikkate alın.

clearray illustration

CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™ hakkında daha fazla bilgi için lütfen TIKLAYINIZ.


Haber bültenimiz için giriş yapın

 
error: Content is protected !!