HANOVER SPA

HANOVER Spa  (6 Kişilik)

Hanover Spa
HANOVER Spa – Altı yetişkine kadar oturma alanına sahip olan Hanover™ spa, yan yana oturma koltuğu ve özellikle oyulmuş diğer koltuklara yerleştirilmiş çeşitli su masaj kombinasyonlarına sahiptir. KAMPANYALI FİYATLARIMIZ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ. Hanover_780-307x305

İki noktada, yüksek ve alçak seviyede darbeli masaj kombinasyonlarıyla, 780™ serisi bu spa modeli spa yepyeni bir teknolojiyi eski moda know-how ile harmanlıyor. Katalog talebi için lütfen TIKLAYINIZ.

Güçlü Accu-Pressure™ jetleri kas gerginliğini ve eklem ağrısını, arka sırt bölgenize ve hedefe yönelmesiyle boyun rahatlığını azaltır. Bu seriye özgü SMT™ sarmal su aksiyonu, uygulamalı masaj boynunuzdaki ve sırttaki gerginliği hafifletir. Derin koltuktaki, spiral şeklinde suyu döndüren jetler derin doku ve temas noktası masajına benzer bir masaj sunar. Detaylı bilgi için lütfen  TIKLAYINIZ.

HANOVER Spa özelliklerini görmek için lütfen TIKLAYINIZ. 

clearray

ClearRay Logo

Su Sterilizasyon Sistemi ClearRay®
*Laboratuar testlerimiz sonucunda CLEARRAY %50 oranında kimyasal madde kullanımını azaltmıştır. Su kimyası ve bakımı ile ilgili her zaman yerel devlet standartlarınızı dikkate alın. CLEARRAY hakkında daha fazla bilgi için lütfen TIKLAYINIZ.

 


Haber bültenimiz için giriş yapın

 
error: Content is protected !!