HAMILTON SPA

HAMILTON Spa  (5-6 Kişilik)

Hamilton Spa
HAMILTON Spa – Nerede olursanız olun evinizin bahçesinde rahat ve iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Hamilton™ aile ve arkadaşlarınızla keyif yapacak kadar büyük, ancak tek başınıza da hidroterapi’nin tadını çıkarabilecek kadar ideal bir dış mekan jakuzisidir. Katalog talebi için lütfen TIKLAYINIZ.

Terapi yatağında ve her bir Accu-Ssage™ terapi koltuğunda yan yana otururken, her birinize , SMT ™ Micro Ayarlanabilir jetler tarafından yapılan boyun rahatlatıcı bir masaj keyfini çıkarmanızı sağlar. KAMPANYALI FİYATLARIMIZ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

Sundance® Spa’nın bu bahçe jakuzisi derin ve rahatlatıcı bir masaj sunar. Gece olduğunda, spa içindeki SunRay™ LED aydınlatma ile köpüren su parlarken, hava kontrolünün etrafında ışık halkalarını içeren bahçe jakuzisi ortamını yaratır. Çok renkli ışıklar bile, renk ve ışık enerjisi tedavisini ve chromatherapy etkilerini elde etmek için “dondurulmuş” olabilir. Katıksız bir eğlence, benzersiz bir sıcak su hidroterapisi ve lüks bir görünüm için, Sundance ® Spa’nın Hamilton bahçe jakuzisini keşfedin. Detaylı bilgi için lütfen TIKLAYINIZ.

 

HAMILTON Spa  özelliklerini görmek için lütfen TIKLAYINIZ.

Su Sterilizasyonu: Otomatik Bromlu ve Dinamik Akış Sirkülasyon Sistemi; Fabrika Yüklü Su Sterilizasyon Sistemi CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™ Su Sterilizasyon Sistemi

*Laboratuar testlerimiz sonucunda CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™ %50 oranında kimyasal madde kullanımını azaltmıştır. Su kimyası ve bakımı ile ilgili her zaman yerel devlet standartlarınızı dikkate alın.

clearray illustration

CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™ hakkında daha fazla bilgi için lütfen TIKLAYINIZ.

 

 


Haber bültenimiz için giriş yapın

 
error: Content is protected !!