CHELSEE SPA

CHELSEE Spa  (6-7 Kişilik)

chelsee spa
Chelsee SpaSundance® Spa‘nın her bütçeye göre ürettiği üstün özelikleri olan masaj havuzlarından biridir. Bahçe jakuzisi arayanların daha ucuz fiyatlı bahçe jakuzisi aramalarına gerek yok.

780 Serisi CHELSEE Üst Görünüm

Her masaj havuzu, şık ve uygun fiyatlı Sundance® Spa 780™ serisi jakuzilerle karşılaştırılamaz. Chelsee, herbiri farklı bir terapatik masaj sunar. KAMPANYALI FİYATLARIMIZ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

Dört adet köşe koltuğuyla (herkes konforlu bir köşeyi tercih eder) akıllı spa alıcılarını kendine çeker. 8 güçlü jeti ile benzersiz Refleksoloji Ayak Kubbesi, lüks veya ekonomik spalarda nadiren bulabileceğiniz bir başka özelliktir. Katalog talebi için lütfen TIKLAYINIZ.

Aslında, Yatıştırıcı Kas Terapisi veya SMT ™ jetleri ve bu bahçe jakuzisinin son derece etkili Accu-Pressure™ jetleri, özel masaj terapileri için size birçok seçenek sunar.
Köpüklü suyu yansıtan, çok renkli SunRay ™ LED ışıklandırmasıyla AquaSheer™ şelalelenin arka ışıklarının güzelliğini yaşamamış iseniz, belki de Sundance® Spa satıcısını ziyaret etme zamanı gelmiştir. CHELSEE  780 Serisinin ekonomik olmasına rağmen lüks standartlarını yakalamış dış mekan jakuzisidir. Daha detaylı bilgi için lütfen TIKLAYINIZ.

CHELSEE Spa Özelliklerini Görmek İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

Su Sterilizasyonu: Otomatik Bromlu ve Dinamik Akış Sirkülasyon Sistemi; Fabrika Yüklü Su Sterilizasyon Sistemi CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™ Su Sterilizasyon Sistemi

*Laboratuar testlerimiz sonucunda CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™ %50 oranında kimyasal madde kullanımını azaltmıştır. Su kimyası ve bakımı ile ilgili her zaman yerel devlet standartlarınızı dikkate alın.

clearray illustration

CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™ hakkında daha fazla bilgi için lütfen TIKLAYINIZ.

 

6-7 Kişilik Masaj Havuzlarını Görmek İçin TIKLAYINIZ.

Please click for English site.


Haber bültenimiz için giriş yapın

 
error: Content is protected !!