BRISTOL SPA

BRISTOL Spa  (5 Kişilik)

Bristol Spa
BRISTOL Spa – Vücudunuzu beşikteymiş gibi konforlu hissetmeniz için tasarlanan Bristol™ modeli, sadece bu seriye özel döngü jetlerinin bulunduğu bir uzanma koltuğuna sahiptir. Katalog talebi için lütfen TIKLAYINIZ.

Ayarlanabilir Accu-Pressure™ jetler, bacaklar boyunca derin doku tedavi edici deneyiminiz üzerinde daha fazla kontrol imkanı sunar. Seriye özel, güçlü Accu-Pressure™ terapi koltuğu, geniş arka kapsama alanı ve hedef boyun rahatlığı ile gerginliği ve sizi ağrıdan kurtarmayı amaçlamaktadır. KAMPANYALI FİYATLARIMIZ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

sd-bristol-oh-307x305
Yorgun ayaklar, koltuktan asimetrik bir kubbe gibi sokulmuş ayak jetleri sayesinde bir rahatlama bulabilir. Omuz ve sırtınızda ayarlanabilen, yüksek ve düşük etkili kombinasyon masajı ile rahatsızlıktan ve zorlanmadan kurtulun. Yükseltilmiş bir koltukta da, suda kısmen batmış haldeyken daha düşük seviyede olan sırt masajının keyfini çıkarabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen TIKLAYINIZ.

Beş yetişkine kadar alana sahip Bristol™ spa, bir uzanma koltuğu ve heybetli koltuklara yerleştirilmiş çeşitli masaj kombinasyonlarına sahiptir. Yüksek veya düşük etkili masaj kombinasyonlarından iki kişilik bir koltuğa kadar, bu 780™ Serisi modeli, yeni teknolojiyi eski moda know-how ile birleştiriyor.

BRISTOL Spa  özelliklerini görmek için lütfen TIKLAYINIZ. 

clearray illustration

ClearRay Logo

Su Sterilizasyon Sistemi ClearRay®
*Laboratuar testlerimiz sonucunda CLEARRAY %50 oranında kimyasal madde kullanımını azaltmıştır. Su kimyası ve bakımı ile ilgili her zaman yerel devlet standartlarınızı dikkate alın. CLEARRAY hakkında daha fazla bilgi için lütfen TIKLAYINIZ.


Haber bültenimiz için giriş yapın

 
error: Content is protected !!