PRADO5 SPA

PRADO5 Spa  (4-5 Kişilik)


Prado5 Spa beş yetişkine kadar alana sahip olup, standart ev priziyle kolay tak ve çalıştır seçeneği ile klasik bir hidroterapi sunar. Katalog talebi için lütfen TIKLAYINIZ.680 Serisi Prado

Küçük alanlar ve bahçe avluları için mükemmel olan Prado™ modelimiz size değişken bir masaj kombinasyonuna sahip koltuk seçenekleri sunar.  Kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz. KAMPANYALI FİYATLARIMIZ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ. 

Geniş kapsama alanı, büyük kaslarda rahatsızlıkları ortadan kaldırır. 680™ Serisine benzeyen, hedeflenmiş arka kabartma ve bir pivot koltuk ile size karşılıklı iletişimi teşvik eder ve hareket etmeyi kolaylaştırır. Dokunmatik terapi için iyi tasarlanmış dokulu bir ayak, tam vücut rahatlaması için asimetrik bir ayak kubbesi barındırıyor. Detaylı bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

 

CLEARRAY Illustration

ClearRay Logo

Su Sterilizasyon Sistemi ClearRay®
*Laboratuar testlerimiz sonucunda CLEARRAY %50 oranında kimyasal madde kullanımını azaltmıştır. Su kimyası ve bakımı ile ilgili her zaman yerel devlet standartlarınızı dikkate alın. CLEARRAY hakkında daha fazla bilgi için lütfen TIKLAYINIZ.


Haber bültenimiz için giriş yapın

 
error: Content is protected !!