PRADO SPA

PRADO Spa  (4-5 Kişilik)


Prado Spa beş yetişkine kadar alana sahip olup, standart ev priziyle kolay tak ve çalıştır seçeneği ile klasik bir hidroterapi sunar. Katalog talebi için lütfen TIKLAYINIZ.680 Serisi Prado

Küçük alanlar ve bahçe avluları için mükemmel olan Prado™ modelimiz size değişken bir masaj kombinasyonuna sahip koltuk seçenekleri sunar.  Kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz. KAMPANYALI FİYATLARIMIZ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ. 

Geniş kapsama alanı, büyük kaslarda rahatsızlıkları ortadan kaldırır. 680™ Serisine benzeyen, hedeflenmiş arka kabartma ve bir pivot koltuk ile size karşılıklı iletişimi teşvik eder ve hareket etmeyi kolaylaştırır. Dokunmatik terapi için iyi tasarlanmış dokulu bir ayak, tam vücut rahatlaması için asimetrik bir ayak kubbesi barındırıyor. Detaylı bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

Su Sterilizasyonu: Otomatik Bromlu ve Dinamik Akış Sirkülasyon Sistemi; Fabrika Yüklü Su Sterilizasyon Sistemi CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™ Su Sterilizasyon Sistemi

*Laboratuar testlerimiz sonucunda CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™ %50 oranında kimyasal madde kullanımını azaltmıştır. Su kimyası ve bakımı ile ilgili her zaman yerel devlet standartlarınızı dikkate alın.

clearray illustration

CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™ hakkında daha fazla bilgi için lütfen TIKLAYINIZ.


Haber bültenimiz için giriş yapın

 
error: Content is protected !!