PEYTON SPA

PEYTON Spa  (5-6 Kişilik)

Bahçe Jakuzisi PEYTON

SUNDANCE® Spa PEYTON

PEYTON Spa içinde istirahat ederken stres dolu günleri geride bırakacaksınız.
680™ Serisi PEYTON, standart olan Gelişmiş Lüks Paket (CL) ile birlikte gelmektedir.

Peyton Spa

SUNDANCE® Spa PEYTON

Göz kamaştıran bu jakuzinin mükemmel dizaynı ve şık görüntüsü, konforlu koltukları, Uzanma Koltuğu ve işlevselliği ile, sahip olmak istediklerinizden daha fazlasını sunmak için tasarlanmıştır.
Bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

Peyton Spa

SUNDANCE® Spa PEYTON Üst Görünüm

Paslanmaz Çelik CL Designer Su Jetleri, spanıza bir parlaklık katar ve LED ışılardan çıkan çok renkli parıltıları daha güçlü hale getirir. Işıklandırma su şelalesini önemli bir bölüm haline getirir ve genel alacağınız masaj keyfini zenginleştirir.

Tüm Sundance® Spa’larda olduğu gibi, son derece güçlü Isı Battaniyeleriyle ve güçlü köpüklerle sarmalanmış PEYTON enerji tasarruflu bir üründür. Su ısısını kaybetmediği için bu ürün elektrik faturanıza kesinlikle yük olmayacaktır.
PEYTON Spa Özelliklerini İncelemek İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

Gelişmiş Lüks Paket özelliklerinin tümü, standart olarak fabrika kurulumludur. Spanızın içine girdiğiniz andan itibaren keyif almaya başlarsınız.  PEYTON,  değeri büyük olan, uygun fiyatlı ancak büyük boyutta bir spa’dır. Başkaları keyfini çıkarmak için ona sahip oldular. Neden siz de olmayasınız?
FİYAT ALMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

teras jakuzisi PEYTON

SUNDANCE® Spa 680 Serisi PEYTON

Su Sterilizasyonu: Otomatik Bromlu ve Dinamik Su Akış Sterilizasyon Sistemi CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™ tüm SUNDANCE® SPA jakuzilerde olduğu gibi, PEYTON Modelimizde de STANDART olarak Fabrika Kurulumludur. Bakterilerden uzak berrak ve temiz bir su sağlar.

Su Sterilizasyon Sistemi

*Laboratuar testlerimiz sonucunda CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™ %50 oranında kimyasal madde kullanımını azaltmıştır. Su kimyası ve bakımı ile ilgili her zaman yerel standartları dikkate alın.

clearray illustration

CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™ hakkında daha fazla bilgi için lütfen TIKLAYINIZ.

 

5-6 kişilik masaj havuzlarına gitmek için TIKLAYINIZ.

Please click for English site.


Haber bültenimiz için giriş yapın

 
error: Content is protected !!