MCKİNLEY SPA

McKINLEY Spa  (6-7 Kişilik)

McKinley Spa

McKinley gibi geniş bir spa’yla, aileniz ve parti arkadaşlarınız için birçok alana sahip olacaksınız.
Altı veya yedi yetişkin için yeterli alanı bulabilirsiniz. Aynı zamanda çok sayıda su jetlerini bulacaksınız: çeşitli Hidroterapi masaj özelliğine sahip, toplamda 44 adet ve beş değişik tipte su jetleri…
Bunun anlamı, bu bahçe jakuzisinde siz ve sevdikleriniz, çok çeşitli masajın keyfine varabilirsiniz. KAMPANYALI FİYATLARIMIZ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

Katalog talebi için lütfen TIKLAYINIZ.

İçecek hazneleri kolay kullanımınız için en uygun yerlere pozisyonlandırılmıştır. Gelişmiş su filtrasyonu ve fabrika kurulumlu CLEARRAY®, bu bahçe jakuzisini bakımu kolay bir spa yapmaktadır. Sundance® Spa’nın favori özellikleri; şelaleler, içecek koyma hazneleri, konforlu baş minderleri, bu bahçe jakuzisinde bir standarttır. Paslanmaz çelikten jet süslemeleri, spa içi göz alıcı LED aydınlatmaları gibi ekstra lüks özellikleri taşımaktadır. McKinley Spa yoğun bir gün sonrasında, rahatlamanız için sizi bekliyor olacak. Daha detaylı bilgi için lütfen TIKLAYINIZ. 

McKINLEY Spa  özelliklerini görmek için lütfen TIKLAYINIZ.

Su Sterilizasyonu: Otomatik Bromlu ve Dinamik Akış Sirkülasyon Sistemi; Fabrika Yüklü Su Sterilizasyon Sistemi CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™ Su Sterilizasyon Sistemi

*Laboratuar testlerimiz sonucunda CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™ %50 oranında kimyasal madde kullanımını azaltmıştır. Su kimyası ve bakımı ile ilgili her zaman yerel devlet standartlarınızı dikkate alın.

clearray illustration

CLEARRAY ACTIVE OXYGEN™ hakkında daha fazla bilgi için lütfen TIKLAYINIZ.

 


Haber bültenimiz için giriş yapın

 
error: Content is protected !!