EDISON SPA

EDISON Spa  (6-7 Kişilik)

Edison Spa

Edison Spa ile tamamıyla bir gevşeme yaşayabilmek için kendinize vakit ayırın. Edison™ spa hayatınıza girdiğinde neler olabileceğini keşfedin! Edison™ 6 kişi ve daha fazlasını rahatça ve konforlu bir şekilde ağırlayabilir. Edison™ spa deneyiminizi geliştirmek için Sundance® Spa Lüks Paketi (CL) ile birlikte gelir. KAMPANYALI FİYATLARIMIZ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ. SD_680_Edison_OH_2013

Katalog talebi için lütfen TIKLAYINIZ.

Bu masaj havuzu sahip olmak isteyebileceğiniz şıklık ve fonksiyonelliğin hepsine sahiptir. Lüks standartlarımızın vazgeçilmezi olan paslanmaz çelik jetler Led aydınlatmaların ışıklarının yansıması ile ışıldar ve spanızı çok çeşitli renklere sokar. Bütün gelişmiş lüks özelliklerin kurulumları tamamlanmıştır. İşte bu yüzden aldığınız ilk andan itibaren tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca, BLUEWAVE™ stereo sistem de kullanıma hazırdır. Bu, gelişmiş lüks dokunuşlar evinizde hiç yaşamadığınız deneyimlerin kapısını aralıyor. Daha fazla için lütfen TIKLAYINIZ.

EDISON Spa özelliklerini görmek için lütfen TIKLAYINIZ.

clearray

ClearRay Logo

Su Sterilizasyon Sistemi ClearRay®
*Laboratuar testlerimiz sonucunda CLEARRAY %50 oranında kimyasal madde kullanımını azaltmıştır. Su kimyası ve bakımı ile ilgili her zaman yerel devlet standartlarınızı dikkate alın. CLEARRAY hakkında daha fazla bilgi için lütfen TIKLAYINIZ.


Haber bültenimiz için giriş yapın

 
error: Content is protected !!