4-5 KİŞİLİK MASAJ HAVUZU

4-5 kişilik masaj havuzu

Sundance® Spa Marin

880 Serisi MARIN  $$$$

191 cm x 231 cm x 84 cm

Dört-Beş kişinin oturabileceği 880 serisi MARİN modelimiz ile sevdiklerinizle yan yana oturmanın huzurunu yaşayın. Opsiyonel radyodan favori müzikle vücudunuz rahatlarken ruhunuzu da unutmayın. AquaTerrace™ basamaklı şelalesiyle eğlence içeren suyun yumuşak düşüşünü hissedebilirsiniz. Bu spa ile kendinize huzurlu bir yer ve zaman ayırabilirsiniz. Katalog talebi için lütfen TIKLAYINIZ.

Sundance® Spa 880 Serisi MARIN spa, her bir koltuğun stratejik bölgelerine yerleştirilmiş 7 farklı jeti ile istediğiniz masajı size sunarak lüksün ve özel olmanın mükemmel hissini hafızanızda bırakacak. Yatıştırıcı, sakinleştirici, canlandırıcı… istediğiniz hissi bu masaj havuzu ile yaşayabilirsiniz. MARIN spanın, MicroClean® Filtrasyon Sistemi ve CLEARRAY™ Su Arıtma Sistemi sayesinde bakımı çok kolaydır. Daha detaylı bilgi için lütfen TIKLAYINIZ.

MARIN Spa Özellikleri için lütfen TIKLAYINIZ.

 


 

4-5 kişilik masaj havuzu

Sundance® Spa Cambria

880 Serisi CAMBRIA  $$$$

176 cm x 209 cm x 78 cm

AquaSheer™ su şelalesi, led aydınlatmalı ayak bölmesi, içecek koyma hazneleri, yüksek etkili SMT™ jet varyasyonları ile diğer geniş masaj havuzları ile mukayese edilebilir hale geliyor.  Katalog talebi için lütfen TIKLAYINIZ.

Paslanmaz çelikten jet süslemeleri, spa içi göz alıcı LED aydınlatmaları gibi ekstra lüks özellikleri taşımaktadır. Accu-Ssage™ oturma koltukları ile sevdiğiniz birini sizinle beraber hidroterapi seanslarında yenileyici masajların tadına varabilir ve duygusal bağlarınızı güçlendirebilirsiniz. Fiyat talebi için lütfen TIKLAYINIZ.
Bu bahçe jakuzisi, siz ve masaj arkadaşınızı hazır bekliyor olacak !! Detaylı bilgi için lütfen TIKLAYINIZ. 

CAMBRIA Spa özelliklerini görmek için lütfen TIKLAYINIZ.


4-5 kişilik masaj havuzu

Sundance® Spa Montclair

780 Serisi MONTCLAIR $$$

191 cm x 231 cm x 84 cm

Montclair Bahçe Jakuzisi en çok satan dizayn olarak 84 cm’lik yüksekliği ile belki de giriş çıkışı en kolay olan bahçe jakuzisi sınıfına girer. Dikdörtgen biçimli ayak koyma bölümü ince ve uzun yapısı ile kullanım kolaylığı sağlar. Detaylı bilgi için TIKLAYINIZ.

Accu-Ssage™ terapi başlığı içeren 4 kişilik oturma alanlarının bulunması Montclair™’ı uzun süredir favori listesinde ön sıralarda tutuyor.  Katalog talebi için TIKLAYINIZ.
Montclair™ Sundance® Spa’nin 780™ serisinde bulunan bütün özelliklerine sahip; yönlendirilebilir Fluidix™ jetler, MicroClean® filtre, akşam karanlığında bile kolay ayarlama sağlayan çok renkli SunRay™ LED. Bahçeni ve yaşam stiliniz… MicroClean® her ikisi için de ideal. Fiyat talebi için lütfen TIKLAYINIZ.

MONTCLAİR Özelliklerini görmek için TIKLAYINIZ.


Haber bültenimiz için giriş yapın

 
error: Content is protected !!