3-4 KİŞİLİK MASAJ HAVUZU

3-4 Kişilik Masaj Havuzu

Sundance® Spa Denali

680 Serisi DENALİ  $$

200 cm Çap x 91.5 cm

3-4 kişilik Denali, Sundance® Spa’nın yuvarlak bahçe jakuzisidir. Klasik bir modeldir.  Denali™ gibi, taşınabilir, yuvarlak bir spa, bahçe düzeniniz için mükemmel bir çözüm veya terasınız için uygun ölçüde olabilir. Katalog talebi için TIKLAYINIZ.

Sundance® Spa’nın Denali™ modeli her şekilde su terapisi eğlence paketinin yatıştırıcı etkilerini sunar. 20 adet jet, bu yuvarlak dış mekan jakuzisinin kenar avantajlarından ve çok fazla sayıda masaj imkanlarından faydalandırmak için düşünceli bir şekilde yerleştirilmiştir. Bariyersiz koltuklar rahatça koltuktan koltuğa hareket etmenizi sağlar. İçindeki dört kişilik yeterli oturma alanlarıyla, eğlenceye katılmak çok kolay! Yuvarlak spadaki güçlü ayak kubbesi yorulmuş ayaklarınızdaki ağrılarınızı geçmişte bırakır. Detaylı bilgi için TIKLAYINIZ.

Geleneksel yuvarlak bahçe jakuzisi Denali™’nin adı, dağların zirveleriyle ve karlı manzarasıyla Alaska’da koruma altında olmasıyla tanınan bir milli parktan gelmektedir. Sundance® Spa’nın Denali™ yuvarlak masaj havuzu , hafta sonları evinizde veya bahçenizin mükemmel bir şekilde bir köşesinde yer alabilir.  Fiyat talebi için lütfen TIKLAYINIZ. Eğer yuvarlak bir spa arıyorsanız, Sundance® Spa Denali™’yi kaçırmayın.

DENALİ Özelliklerini görmek için TIKLAYINIZ.


Haber bültenimiz için giriş yapın

 
error: Content is protected !!